avon-club

Avon Украина - зарабатывать просто

В интернете много сайтов Avon представителей, но не все победители!

Выбирайте и присоединяйтесь к лучшим!

Для нашего координатора  Елены -  это уже 2-й автомобиль от Компании Avon! По итогам "Звездного Клуба Возможностей 2013-2014" Елена стала лучшим Координатором!

Вам, як кращому Координатору, є що сказати про свої досягнення разом з Avon. На останньому заохочувальну заході від компанії Ви отримали автомобіль. Це, як ми знаємо, вже не перше авто, яке Ви отримуєте від компанії.
- Так, чотири роки тому я отримала свій перший автомобіль (марка Toyota) від компанії. Емоції була на висоті! Тому, звичайно, дуже захотіла і друге авто Я вже добре зрозуміла, що машини отримують тільки найкращі, активні та цілеспрямовані Лідери. Для мене було важливо не зупиняти темп роботи і підвищувати результати. Так я і вчинила. І тепер є щасливою володаркою другого авто від AVON.

Регистрация Avon Николаев

Для того чтобы стать представителем avon в Николаеве и Николаевской области (Радсад, Полигон, Кирова,  Новобагдановка,  Старая Богдановка, Кривая Балка, Константиновка, Козырка) нужно заполнить онлайн анкету нового представителя на нашем сайте.

Avon предлагает лучшие условия для своих новых сотрудников. Множество подарков, скидок, новинок а также распродаж – ждут вас в каждом новом каталоге Эйвон.  Присоединяйтесь к большой и дружной команде Эйвон Николаев!

РЕГИСТРАЦИЯ

Анкета Avon Украина

Обязательное поле *