avon-club

Avon Украина - зарабатывать просто

В интернете много сайтов Avon представителей, но не все победители!

Выбирайте и присоединяйтесь к лучшим!

Для нашего координатора  Елены -  это уже 2-й автомобиль от Компании Avon! По итогам "Звездного Клуба Возможностей 2013-2014" Елена стала лучшим Координатором!

Вам, як кращому Координатору, є що сказати про свої досягнення разом з Avon. На останньому заохочувальну заході від компанії Ви отримали автомобіль. Це, як ми знаємо, вже не перше авто, яке Ви отримуєте від компанії.
- Так, чотири роки тому я отримала свій перший автомобіль (марка Toyota) від компанії. Емоції була на висоті! Тому, звичайно, дуже захотіла і друге авто Я вже добре зрозуміла, що машини отримують тільки найкращі, активні та цілеспрямовані Лідери. Для мене було важливо не зупиняти темп роботи і підвищувати результати. Так я і вчинила. І тепер є щасливою володаркою другого авто від AVON.

Команда победителей Эйвон

Приглашаю в нашу команду лидеров Avon. Сайт координатора Елены Артемовой! Присоединяйтесь, мы научим Вас зарабатывать и получать удовольствие от работы в нашей Компании.

В интернете много сайтов представителей, но не все победители!

Выбирайте и присоединяйтесь к лучшим!

Наши успехи:

Елена Артемова - победительница "Звездного Клуба Возможностей 2013-2014" - приз АвтомобильToyota

Для Елены это уже 2-й автомобиль от Компании Avon! По итогам "Звездного Клуба Возможностей 2013-2014" Елена стала лучшим Координатором! Она всегда любит шутить, что ее наилучший мужчина - это Avon: и за границу отправляет и украшения с машинами дарит.

Ви по праву вважаєтесь кращим Координатором AVON Україна в 2013-2014 році. Що особисто Вам дає це звання? Чи допомагає воно в роботі?

- Так, звичайно! Настільки почесний статус дуже допомагає в наборі нових Представників і Координаторів. Людей надихають мої досягнення в компанії. Вони розуміють, що можуть досягти таких же висот. Особливої ​​мотивації додає той факт, що я отримала вже другу машину від компанії.

читать интервью полностью