avon-club

Avon Украина - зарабатывать просто

В интернете много сайтов Avon представителей, но не все победители!

Выбирайте и присоединяйтесь к лучшим!

Для нашего координатора  Елены -  это уже 2-й автомобиль от Компании Avon! По итогам "Звездного Клуба Возможностей 2013-2014" Елена стала лучшим Координатором!

Вам, як кращому Координатору, є що сказати про свої досягнення разом з Avon. На останньому заохочувальну заході від компанії Ви отримали автомобіль. Це, як ми знаємо, вже не перше авто, яке Ви отримуєте від компанії.
- Так, чотири роки тому я отримала свій перший автомобіль (марка Toyota) від компанії. Емоції була на висоті! Тому, звичайно, дуже захотіла і друге авто Я вже добре зрозуміла, що машини отримують тільки найкращі, активні та цілеспрямовані Лідери. Для мене було важливо не зупиняти темп роботи і підвищувати результати. Так я і вчинила. І тепер є щасливою володаркою другого авто від AVON.

Стать координатором Avon

Стать координатором Avon в Украине. - Набрать свою команду и начать бизнес!

Avon косметика нового покаления. Почему? Потому,  что такой универсальности в применении и покупки нет в одной фирме.

Каждую минуту по всему миру прибавляются координаторы Avon .

Что их так привлекает: Почему люди хотят примкнуть к косметической компании? Потому что косметика, произведена на основе новых изобретений в косметической линии по уходу и возрастному уходу. Женщины покупая крема для лица и тела,молодеют.

Работая в компании координатором повышается жизненный тонус, активность растет, а вместе с этим и финансовая прибыль.

Как стать координатором Avon ? Компания предоставляем вам все условия для быстрой регистрации и приступления к работе.

Координатор - это не новая профессия, но она усовершенствуется и становится мобильной профессией. Что вас ждет в Avon ?

Вас ждут директора, которые помогают вас продвигать по карьерной лестнице, вас ждут успех, хорошая зарплата,к оторая все время растет, известность, путешествия и новые знакомства.

Начинайте работать в известной компании, стать координатором Avon легко, достаточно обратится к офис или зарегистрироваться на сайте.

Стать координатором вам помогут выше стоящие менеджеры.

Система работы простроена на помощи нижестоящим работникам. Взаимовыручка и работа в команде - это девиз компании Avon .

Присоединяйтесь к успешным и вы будете успешным!

Начни с простого - регистрируйся бесплатно и быстро

Официальная онлайн регистрация. Новым 30% скидка + аромат в подарок

 

Координатор AVON:

допомагає своїм Клієнтам правильно підібрати необхідні продукти з Каталогу і ділиться досвідом по їх використанню!

розповідає всім, як просто приєднатися до Компанії Avon і створити свою успішну команду Представників

надихає своїх Представників особистим прикладом, розвиває успішних Координаторів, підтримуючи їх на шляху до перемог разом з Avon!

 

Конференції AVON

Більше ніж 400 Координаторів щорічно беруть участь в Національній Конференції в Києві, де вони першими дізнаються найсвіжіші новини в світі Avon, насолоджуються неймовірними виступами зірок та отримують визнання та нагороди на сцені від керівництва Компанії!

Автомобіль

Кращі з Кращих, переможці програми «Зоряний Клуб Можливостей»*, отримують в подарунок сучасний автомобіль за видатний вклад в розвиток бізнесу разом з Avon!

Подорожі
Незабутні подорожі в країни Твоєї мрії разом з Avon, де Ти зможеш не тільки відпочити, а й поділитися досвідом та враженнями з Кращими зірковими Координаторами України
Подарунки та бонуси

Avon заохочує Координаторів приємними подарунками та грошовими бонусами у регулярних Програмах Заохочення!

 

Як Avon підтримує своїх Координаторів?
Тренінги

Всім Координаторам Avon дарує унікальну можливість проходити тренінги та вебінари, які проводять професійні бізнес-тренери, щоб допомогти Тобі побудувати свій успішний бізнес разом з Avon!

Персональна підтримка

Твій Координатор та Районний Менеджер завжди підтримають Тебе, дадуть відповідь на будь-які питання, допоможуть Тобі у побудові успішного бізнесу разом з Avon!

Інформаційна підтримка

Святкові події Avon

В Avon ми проводимо святкові заходи, де Ти отримаєш визнання не тільки серед всіх Координаторів України, але й зможеш обговорити останні новини світу Avon і поділитися досвідом з іншими Координаторами!

«Зоряний Клуб Можливостей»* для Координаторів

«Зоряний Клуб Можливостей»* для Координаторів Особлива програма для зірок Avon, що сходять, для тих, хто хоче розвивати свій бізнес з Avon і стрімко наближатися до втілення своєї мрії. Ця програма відкриє двері нових можливостей в побудові успішного бізнесу разом з Avon!