avon-club

Avon Украина - зарабатывать просто

В интернете много сайтов Avon представителей, но не все победители!

Выбирайте и присоединяйтесь к лучшим!

Для нашего координатора  Елены -  это уже 2-й автомобиль от Компании Avon! По итогам "Звездного Клуба Возможностей 2013-2014" Елена стала лучшим Координатором!

Вам, як кращому Координатору, є що сказати про свої досягнення разом з Avon. На останньому заохочувальну заході від компанії Ви отримали автомобіль. Це, як ми знаємо, вже не перше авто, яке Ви отримуєте від компанії.
- Так, чотири роки тому я отримала свій перший автомобіль (марка Toyota) від компанії. Емоції була на висоті! Тому, звичайно, дуже захотіла і друге авто Я вже добре зрозуміла, що машини отримують тільки найкращі, активні та цілеспрямовані Лідери. Для мене було важливо не зупиняти темп роботи і підвищувати результати. Так я і вчинила. І тепер є щасливою володаркою другого авто від AVON.

Avon Украина. Стать представителем компании

Avon Украина. Стать представителем, координатором  Компании

(стати представником компанії Эйвон в Україні)

Avon Украина - косметическая фирма,которая на нашем рынке уже много лет, и зарекомендовала себя как надежного партнера.

Эйвон представляет на рынок косметику, парфюмерию, уход ха кожей лица и телом и конечно же не одну серию по макияжу.

Многим женщинам полюбилась косметика Эйвон и она навсегда вошла в их жизнь. Каждый месяц выходят каталоги косметической продукции и каждый раз фирма предлогает ,что то новенькое . Это интересно многим женщинам. Домохозяйки могут обеспечить себя не только косметикой ,но и заработком.

Привлекая своих подруг и друзей в Эйвон ,вы обеспечиваете своих друзей скидкой 20 и 50 процентов,и вы зарабатываете деньги.

Координатор AVON:

допомагає своїм Клієнтам правильно підібрати необхідні продукти з Каталогу і ділиться досвідом по їх використанню!

розповідає всім, як просто приєднатися до Компанії Avon і створити свою успішну команду Представників

надихає своїх Представників особистим прикладом, розвиває успішних Координаторів, підтримуючи їх на шляху до перемог разом з Avon!

 

Конференції AVON

Більше ніж 400 Координаторів щорічно беруть участь в Національній Конференції в Києві, де вони першими дізнаються найсвіжіші новини в світі Avon, насолоджуються неймовірними виступами зірок та отримують визнання та нагороди на сцені від керівництва Компанії!

Автомобіль

Кращі з Кращих, переможці програми «Зоряний Клуб Можливостей»*, отримують в подарунок сучасний автомобіль за видатний вклад в розвиток бізнесу разом з Avon!

Подорожі
Незабутні подорожі в країни Твоєї мрії разом з Avon, де Ти зможеш не тільки відпочити, а й поділитися досвідом та враженнями з Кращими зірковими Координаторами України
Подарунки та бонуси

Avon заохочує Координаторів приємними подарунками та грошовими бонусами у регулярних Програмах Заохочення!

 

Як Avon підтримує своїх Координаторів?
Тренінги

Всім Координаторам Avon дарує унікальну можливість проходити тренінги та вебінари, які проводять професійні бізнес-тренери, щоб допомогти Тобі побудувати свій успішний бізнес разом з Avon!

Персональна підтримка

Твій Координатор та Районний Менеджер завжди підтримають Тебе, дадуть відповідь на будь-які питання, допоможуть Тобі у побудові успішного бізнесу разом з Avon!

Інформаційна підтримка

 

 

Святкові події Avon

В Avon ми проводимо святкові заходи, де Ти отримаєш визнання не тільки серед всіх Координаторів України, але й зможеш обговорити останні новини світу Avon і поділитися досвідом з іншими Координаторами!

«Зоряний Клуб Можливостей»* для Координаторів

«Зоряний Клуб Можливостей»* для Координаторів Особлива програма для зірок Avon, що сходять, для тих, хто хоче розвивати свій бізнес з Avon і стрімко наближатися до втілення своєї мрії. Ця програма відкриє двері нових можливостей в побудові успішного бізнесу разом з Avon!

 

 

 

Что такое Avon для женщин, которые уже несколько лет с Эйвон?  Для женщин, которые активно взялись применять и продавать косметику, жизнь координально изменилась. Что же с ними произошло? Они стали молоды и красивы!!!

Они стали директорами собственного бизнеса!!!! Они путешествуют по всему миру!!!! Они ездят на машинах , подаренных Avon !!!!

Компания Avon подарила им независимость, успех и процветание, радость и возможность путешествовать .

Что еще нужно для счастья?

Эйвон это фирма,которая помогает реализоваться ,заработать и строить красивые планы на будущее!!!!

Вы еще думаете? Регистрируйтесь прямо сейчас на сайте!!!

А тысячи женщин уже пользуются косметикой и зарабатывают деньги.

Вы хотите изменить свою жизнь?Обрести друзей?

Иметь достойную зарплату и перспективу роста? Тогда спешите зарегистрироваться и стать сотрудником крупной успешной компании в мире!!!

С Эйвон сбываются ваши мечты и даже больше!!!!!!!